top of page
PineValleyVillas_05_1-scaled.jpg

Uusarendused ja uued projektid

Uued projektid on modernsed, energiasäästlikud ning ehitatud vastavalt kaasaegsetele nõuetele.
Aga millist arendajat usaldada ja kuidas olla kindel, et maksad õiglast hinda?

Navigeerimine uute arenduste maailmas on keeruline ja aeganõudev protsess. Tutvumine erinevate projektidega tähendab suurel hulgal infot ja ajakulu. Kohalikud reeglid ja headest tavad on meile eestlastele kohati üsna arusaamatud ning ei tekita usaldust.

Kõik arendajad kiidavad ainult enda projekte aga soovitame  siiski kaasata ostuprotsessi professionaalne maakler, kellel on juurdepääs kogu infole ning kes aitab välja valida parimad projektid.

Meie ettevõttel on eksklusiivsed lepingud arendustega ning kasutame nende hinnakirjasid aga nõustajana oleme info jagamisel sõltumatud.

Arendajad ei tee eraklientidele soodustusi ega tule hindades alla isegi siis, kui olete nende kontoris ilma maaklerita - selline on lihtsalt tava.

 

Tutvustame enda klientidele ranniku parimaid uusimaid projekte, mis alles paberil ja ootavad ehitusluba, käime vaatamas ehitusjärgus arendusi ning külastame sissekolimiseks valmis ehitisi, mis rannikul olemas. 

PineValleyVillas_05_1-scaled.jpg

Miks kaasata meid uute arenduste valimisprotsessi? 

Läbipaistev hinnakujundus

Meil on samad hinnakirjad nagu arendaja kontoris aga lisaks oskame sõltumatult välja tuua põhjused, mis kujundavad hinda ning analüüsida projekti.

PineValleyVillas_08-scaled.jpg
08 General View Phase 2.jpg

Kohandatud valik

Oleme välja valinud parimad arendused, mis vastavad meie jaoks olulistele kriteeriumidele, säästes sellega meie kliendi aega ja vaeva otsinguprotsessis. 

Erapooletud eksperdid

Kasutage meie erapooletuid arvamusi ehituskvaliteedi, kasutatud materjalide ja üldise väärtuspakkumise kohta, mis aitab teil teha teadlikke otsuseid.

Estrella-del-Mar-Elviria-Marbella-NVOGA-Acciona-Jardin.jpg
02 SALVIA-Marbella-ABU-NVOGA-pool-view.jpg

Põhjalik piirkonna analüüs

Saate väärtuslikku infot ja  ülevaate valitud piirkonnast kinnisvarahindadele ja eluolu kohta. Selline väärtuslik info aitab teil hinnata oma investeeringu potentsiaali.

Arendajate taustainfo

Hindame arendajate finantstugevust ja mainet, mis aitab säilitada arendusprotsessis meelerahu ja hoida kindlustunnet oma investeeringu suhtes.

The-Bliss-Village-NVOGA-Developments-AEREA-scaled.jpg
The-Bliss-Village-NVOGA-Developments-pool-scaled.jpg

Efektiivsed külastused

Nautige sujuvalt korraldatud kohtumisi arendajatega, kus astute lihtsalt uksest sisse, lubate endale serveerida kohvi ning naudite sujuvat suhtlust. Meie lepime kokku kohtumised, valime välja parimad objektid ning vajadusel oleme tõlgid.

Eksklusiivsed lepingud

Tänu kestvatele ja usaldusväärsetele suhetele arendajatega saame pakkuda parimat teenindust ja privileege, mis annab teile eelise teiste ostjate ees täiusliku kinnisvara leidmisel.

06 Night View.jpg
Screenshot 2023-10-24 at 11.43.53.png

Kokkuvõtvad arutelud

Peale erinevate arendajate külastusi pakume mugavat keskkonda, et üheskoos arutada ja välja selgitada parimad sobivad projektid. Eksperthinnangud ja erapooletus on märksõnad.

bottom of page