top of page
Carat_Cam_12_HD.jpg

Kinnisvara El Higuerónis 

PIIRKONNA TEEJUHT

EL HIGUERÓN -
MODERNE LUKSUS

El Higuerón asub kahe suurema linna Fuengirola ja Benalmádena vahel ning on vaid 20 minuti kaugusel Malaga lennujaamast. 

El Higueróni piirkonda iseloomustab mägine maastik, kust avanevad võrratud panoraamvaated nii mägedele kui Vahemerele.

El Higueróni kinnisvara moodustavad valdavalt uued luksuslikud kortermajad koos luksusvilladega, mille keskuseks on Hilton hotell restorani, SPA ning spordiklubiga

El Higuerón on Benalmádena luksuslikumad piirkondi ning väga hinnatud nii kohalike ja turistide seas just kõrge turvalisuse (ööseks suletakse piirkond tõkkepuudega ning 24 h videovalve), rahuliku atmosfääri, ranna läheduse ja mugava asukohta tõttu. Piirkonna kõrged rendihinnad ahvatlevad investoreid ning kallis kinnisvara on populaarne erinevate Euroopa riikide elanike seas ka puhkusekodudena.

01.-Exterior.jpeg
5.jpg

KINNISVARATURG

El Higuerón piirkond on viimastel aastatel laienenud ja arenenud ning nagu öeldud, pakub kinnisvarasse investeerijatele huvitavaid võimalusi.

Modernsed korterid, luksuslikud katusekorterid ja basseinidega sky-villad, energiasäästlikud ja tehnoloogiaga varustatud eramajad, millel on privaatne bassein ja imelised vaade merele ning mägedele - igaüks leiab midagi enda portfelli vastavalt maitsele ja investeeringu suurusele.

 

Kinnisvara ostmine El Higueróni piirkonda on kaalumist väärt investeerimisvõimalus, sest piirkonna üüritootlikkus ja kasvav üüripindade nõudlus lennujaama läheduses kasvab. Üüripindade kliendid on suures osas Euroopa digitaalsed nomaadid, ettevõtete omanikud või kõrgematel ametikohtadel olevad isikud, kes otsivad modernset kinnisvara, kus eluruum ja keskkond sportimisvõimalustega toetab töökeskkonda ja loomingulisust.

Malaga lennujaam ja kesklinn koos tehnoloogipargiga asuvad kõik Higueróni lähedal, mis teeb logistika mugavaks.

2.jpg

INVESTEERIMISE NUMBRID

Investeering El Higuerónis asuvasse kinnisvarasse pakub usaldusväärset rahalist tulu.

Kuigi ruutmeetrihinnad võivad erineda vastavalt kinnivara tüübile, vastavad need üsna sarnaselt Marbella piirkonna hindadele muutes El Higueróni mitte ainult parimaks elustiilivalikuks, vaid ka mõistlikuks investeeringuks.

Jaanuaris 2024 maksis ruutmeetri hind El Higueróni piirkonnas, 4495 eurot. Võrdluseks Marbellaga, kus keskmine ruutmeetri hind oli samal ajal 4200 eurot ja kalleim piirkond Milla de Oro 5839 eurot ruutmeerile.

VALIK UUSARENDUSI 

05.-Co-working-Space.jpg

TEENUSED HIGUERONIS

El Higueroni pakub laias valikus sportimisvõimalusi ning igaühele on siin leida endale meelepärast tegevust alates tennise- ja padeliväljakutest ning lõpetades korvallihalli ning tipptasenel jõusaaliga.
 
Higuerón Resort on suurepärane viietärnihotell, kus on SPA, tervisekeskus, katusebaar, restoranid hotellis kui ka rannas.

Aktiivse puhkuse armastajatele on lähedal matkarajad, golf, jalutuspromenaad ning jalgratturitele väljakutset pakkuvad mäerajad ning teed.
08.-Exterior.jpg

Sinu unistuste kodu päikeserannikul!

07.-Exterior.jpg

Liitu uudiskirjaga!

Liituge meie uudiskirjaga ja saadame igal nädalal uusi ja huvitavaid kinnisvarapakkumisi teie postkasti!

Täname liitumast!

bottom of page